1. Nowe samochody
 2. Zalety

Prius Plug-in Comfort

5-drzwiowy liftback

Prius Plug-in - Comfort - 5-drzwiowy liftback
Cena
199 900 zł
0.5 litry/a
4X2
2,0 Hybrid Dynamic Force Plug-in 223KM
1 639 zł NETTO/MC

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota Prius Plug-in.
Zobacz widok 360°.

 • Design

  DESIGN NAPĘDZANY WYDAJNOŚCIĄ

  Każdy szczegół nadwozia został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wyjątkowej wydajności i osiągów. Prius Plug-in Hybrid wyróżnia się eleganckimi, aerodynamicznymi kształtami, doskonałą technologią i pomysłowymi innowacjami.

 • CICHA, DYNAMICZNA I EMOCJONUJĄCA

  Dynamiczny i responsywny napęd w połączeniu z precyzyjnym układem kierowniczym i niezwykłą stabilnością zapewnianą przez sztywne nadwozie gwarantują niezapomniane wrażenia z jazdy, a doskonałe wygłuszenie sprawia, że nawet najdłuższa podróż będzie relaksująca.

 • NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANA HYBRYDA NA ŚWIECIE

  Prius Plug-in Hybrid oferuje wiele doskonałych technologii, takich jak dach z panelami fotowoltaicznymi z możliwością ładowania baterii promieniami słonecznymi czy adaptacyjne światła drogowe (AHS).

 • INTELIGENTNA OCHRONA

  Systemy Toyota Safety Sense zostały wyposażone w jeszcze bardziej zaawansowane funkcje, dzięki którym Prius Plug-in Hybrid pozwala poruszać się pewnie i z pełnym spokojem umysłu. Wśród nich znajdziesz: adaptacyjne światła drogowe (AHS), asystenta utrzymania pasa ruchu (LTA), układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z systemem wykrywania pieszych, rowerzystów i motocyklistów czy inteligentny tempomat adaptacyjny (iACC).

Pełen ekran Zamknij