1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Już ponad 15 tys. osób na pokazach nowej Toyoty C-HR w salonach w całej Polsce
3 października 2023

Ogromne zainteresowanie pokazami przedpremierowymi nowej Toyoty C-HR w polskich salonach

Na pokazach nowej Toyoty C-HR pojawiło się już ponad 15 tysięcy osób. W salonach marki w całej Polsce można po raz pierwszy przyjrzeć się z bliska drugiej generacji tego popularnego crossovera. Co więcej, auto zdecydowało się zamówić już blisko 800 osób.

 

Nowa Toyota C-HR będzie prezentowana na żywo w salonach w całej Polsce do 25 listopada. Podczas pokazów można zobaczyć auto w najwyższej wersji wyposażenia Executive Premiere Edition z pełnią możliwości nowego crossovera. Przy okazji odwiedzający salony mogą też obejrzeć nowe wzory felg oraz efektowne lakiery na dużych próbnikach dostępne w tym modelu. Dotychczas odbyło się 18 wydarzeń w różnych częściach Polski, a w salonach marki pojawiło się już ponad 15 tysięcy odwiedzających.

Na dużym ekranie w każdym salonie klienci mają możliwość skonfigurowania swojej własnej nowej Toyoty C-HR. W czasie prezentacji istnieje też okazja skorzystania z wyjątkowej oferty przedpremierowej. Nowy model Toyoty C-HR dostępny jest już bowiem od 139 900 zł. Ponadto każdy może zapoznać się z różnymi opcjami finansowania, w tym z programem KINTO ONE, który oferuje elastyczne warunki i niskie raty miesięczne już od 1342 zł netto dla przedsiębiorców oraz od 1653 zł dla klientów indywidualnych.

Do tej pory specjalne warunki zakupu wybrało już prawie 800 klientów Toyoty, którzy najczęściej wybierają prezentowaną wersję Executive Premiere Edition z silnikiem 2.0 Hybrid oraz inteligentnym napędem na cztery koła AWD-i. Ogromną popularnością cieszy się również świetnie wyposażona wersja Style, która jest dostępna z każdym oferowanym przez nową Toyotę C-HR rodzajem napędu: 1.8 Hybrid (140 KM) oraz 2.0 Hybrid (197 KM) w wersjach z napędem na przednią oś lub z inteligentnym napędem na cztery koła AWD-i, a także 2.0 Plug-in Hybrid (223 KM).

Toyota C-HR to nie wszystko

Nowa Toyota C-HR to nie jedyny nowy model, który można zobaczyć podczas pokazów w salonach marki. Istnieje bowiem możliwość przetestowania także innych samochodów korzystających z najnowszych generacji zelektryfikowanych napędów Toyoty. Odwiedzający mogą odbyć jazdę testową na przykłada Toyotą Corollą w wersjach 1.8 Hybrid i 2.0 Hybrid oraz Toyotą Prius z najnowszą hybrydą plug-in o mocy 223 KM.

Specjaliści Toyoty zaprezentują również elektryczny SUV bZ4X, który na polskim rynku jest dostępny w trzech różnych wariantach wyposażenia: z napędem na przednie koła lub z nowym napędem 4x4 XMODE i baterią o pojemności 71,4 kWh brutto. Ponadto eksperci wyjaśnią, jak ładować samochód elektryczny za pomocą urządzenia wallbox. W niektórych salonach Toyoty będzie także możliwość przetestowania wodorowego modelu Toyoty Mirai.

Pełna lista miejsc i pokazów nowej Toyoty C-HR